Horoskopi

Horoskopi - 24/05/2018


photo

Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Sot nuk do te jeni aspak te qete. Nje problem I minutes se fundit do te behet I pazgjidhshem me kalimin e oreve.


photo

Demi (21 Prill - 20 Maj)

Doni te ikni nga zhurmat dhe rremuja e metropolit sot te gjithe ju qe jetoni ne qytete te medha. Do te gjeni mundesi shpetimi me shoqerine.


photo

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)

Nje dite e qete dhe mbremja do te kaloje kendshem, mbase ne nje ambjent ku do te kerceni dhe do te argetoheni.


photo

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Nje dite mjaft intensive me momente te mira dhe te keqija. E rendesishme eshte qe te qendroni gjithmone korrekte me te tjeret.


photo

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Sot po tregoheni diplomate me situatat dhe njerezit qe po ju paraqiten. Nuk do t'i shprehni hapur mendimet tuaja edhe pse jeni te sigurt.


photo

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Disa keshilla te zgjuara te nje kolegut tuaj sot do t'ju hyjne shume ne pune. Do te dini se si ta falenderoni ne te ardhmen.


photo

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)

Mos u perballni me njerez qe mund t'ju bezdisin sot. Lerini te kalojne situata te caktuara dhe me pas pergjigjuni me veprime konkrete.


photo

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)

Jeni te lodhur me ceshtje te ngaterruara qe ju ofron dita. Ndjeni nevojen e shoqerise se njeriut tuaj te dashur qe ju kupton me mire se kushdo.


photo

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)

Disi te shperqendruar sot, por dita ne pergjithesi do te kaloje e qete. Edhe pse nuk doni ta pranoni, ndjeni dicka per nje koleg tuajin .


photo

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Sot i keni te gjithe planetet kunder dhe do te jete nje sforcim i madh nga ana mendore te arrini te perballoni cdo moment te dites.


photo

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)

Edhe pse dita do te jete shume e ngjeshur, deshironi ta jetoni dhe ta shijoni cdo moment deri ne mbremje vone.


photo

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

Intuitive dhe kreative sot do te jeni epiqendra e dites per shume persona. Megjithese te qete energjia qe perconi eshte pozitive.


Shenja e dites:
Shenja e muajit: