Horoskopi

Horoskopi - 22/01/2020


photo

Dashi (21 Mars - 20 Prill)

Mos mëkatoni nga naiviteti në situatat që përballeni. Entuziazmi sot mund t'ju shtyjë të nënvlerësoni angazhimet. Në dashuri, kini kujdes për partnerin të cilit do i duhet të përballojë mungesat tuaja, madje edhe ato mendore.


photo

Demi (21 Prill - 20 Maj)

Ju do keni mundësinë të rifilloni sërish disa situata pune, të cilat ditët e fundit nuk keni arritur t’i menaxhoni dot lehtë. Marrëveshjet në çift do jenë të mahnitshme dhe pasionante. Do të keni mundësi të takoni njerëz të rinj dhe të gëzuar, me të cilët mund të kaloni një mbrëmje shumë të këndshme


photo

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)

Në çdo kontekst ju dini ta impononi veten me karizmin tuaj dhe me forcën e personalitetit tuaj që ju bën udhëheqës të natyrshëm. Zhvillimet pozitive po shfaqen në fushën profesionale: mos harroni një mundësi të çmuar.


photo

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)

Do jetë një ditë e komplikuar dhe ju shumë nervozë. Shpërqendrimi dhe përqendrimi i ulët do të jenë armiqtë tuaj më të këqij, veçanërisht nëse jeni të vetëpunësuar


photo

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)

Idetë, në këtë moment, rrjedhin në mënyrë imagjinare dhe të vazhdueshme, por gjithashtu do të keni mundësinë të keni saktësinë e nevojshme për t'i ekzaminuar ato me kujdes dhe t'i bëni ato të realizueshme.


photo

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)

Super e zhgënjyer nga çifti Hënë-Uranus: gjithçka që keni mësuar, nga librat ose nga përvoja, tani do ju vijnë në ndihmë. Biznesi, intervistat, provimet, gjithçka rrotullohet rreth sharmit tuaj. Ju dini të bëni përshtypje dhe të përfitoni nga kjo!


photo

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)

Hëna në shenjën e Bricjapit favorizon momentet e konfuzionit, duke nxitur perceptimin e një ndjenje të papërshtatshmërisë në situatat në të cilat e gjeni veten. Vështirësitë do ju duken më të mëdha nga sa janë në të vërtetë.


photo

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)

Pushtime të lehta, provokimi është veshja juaj e fortë, por nëse zemra tashmë është e zënë, mos shkoni më tej: ndjenjat tuaja të fajit do t'ju sulmonin menjëherë!


photo

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)

Përpjekja për të realizuar projektet tuaja është e fortë, nuk ka vetëbesim. Shumë risi dalin në dritë për ata që kërkojnë dashuri, për ata që duan të zgjidhin marrëdhëniet e dashurisë një herë e përgjithmonë.


photo

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)

Në sektori sentimental, nëse jeni çift, por edhe nëse nuk jeni do keni një pozicion shumë të favorizuar. Ju dëshironi sigurime dhe shpërblime!


photo

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)

Duhet të mbyllni urgjentisht një iniciativë profesionale ose biznesi që filloi në një moment të pafavorshëm, Venusi në vend të kësaj sugjeron ndryshimin e taktikave me partnerin tuaj të punës ose sugjeron njohjen e një partneri të ri.


photo

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)

Kjo ditë hap një seri perspektivash në të gjitha frontet, duke filluar nga ajo profesionale. Ndiheni shumë të vlerësuar nga njerëzit që vlerësoni veten,Ju keni shumë mundësi për t'u vërejtur nga njerëz që mund t'ju duken më interesante për ju.


Shenja e dites:
Shenja e muajit: