Ronela Hajati


Young Zerka më në fund pranon lidhjen me Ronela Hajatin?!

25-11-2019

Prej vitësh dyshja e artistëve, Young Zerka dhe Ronela Hajati janë përfolur për një lidhje të mundshme dashurie që gjithmonë e kanë mohuar publikisht....


Top Awards: Ronela ështe “Most Valuable Player” e javës!

30-09-2019

Vendi i parë i kësaj jave ka ardhur një surprizë e vërtetë ashtu sikurse ka ardhur dhe Ronela Hajati në projektin e saj më...


Top Awards: Kida dhe Ronela me nga dy këngë në “Top 15”

06-07-2019

Kjo është java e 185-të e klasifikimit të “The Top List” dhe ende vazhdon të kemi surpriza në klasifikim nga java në javë. Përveç...


Top Awards: Verës së nxehtë vetëm Ronela i bën derman, ju lag të gjithëve

02-07-2019

Ronela është e vendosur të pushtojë tregun muzikor këtë verë. Brenda një periudhe të shkurtër kohore, ekzaktësisht tre muajore, këngëtarja e njohur ka publikuar...


Top Awards: Dy këngë nga Ronela dhe Don Phenom këtë javë, po vetëm njëra gjen vend në “The Top List”

13-06-2019

Pas një suksesi të madh me këngën “Pa dashni”, e cila vazhdon të votohot pafund nga fansat, Ronela Hajati ka surprizuar fansat jo vetëm me një...


Top Awards: Ronela Hajati rikthehet në “The Top List” me “Maje Men”, si këngë e sugjeruar nga publiku, pas shumë javësh mungesë

02-10-2018

Një projekt për të cilin i është dashur të punojë fort dhe duket se kjo punë është shpërblyer nga fansat, të cilët falë sugjerimeve...


Ronela Hajati zbulon detaje të emrit të saj, kush ja ka vendosur, çfarë kuptimi mbart

15-08-2018

Këngëtarja e famshme Ronela Hajati së fundmi ka vendosur të ndajë disa detaje personale nga jeta e saj dhe ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen...


Ronela Hajati zbulon se çfarë do të donte të ndryshonte në fizikun e saj

28-05-2018

Këngëtarja e famshme Ronela Hajati momentalisht po shijon suksesin e këngës së saj më të re "Maje Men" e cila për këtë javë renditet...