Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

04/2021

Libri në radio: “Pa pikë, pa presje” libri i shkruar ëmbëlsisht në gegnisht nga Ardian Ndreca…
Patronazhisti në 1001 këndvështrime…
‘Kush ka lexuar mirë gjuhën e trupit, kupton se kush do t’i fitojë zgjedhjet” Astrologia bën parashikimin e saj…
Superliga Evropiane, David Beckham iu bashkohet zërave kundër!
Po dështon ende pa nisur? Dy klube angleze po mendojnë tërheqjen nga Superliga europiane!
EMA: Ka një lidhje midis rasteve të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson!
Përditësohet bilanci i 24 orëve të fundit, rriten rastet me COVID-19!
Rizgjimi shpirtëror, a je afër?
9 këshilla si ta arrijmë ndriçimin shpirtëror!
Në cilën nga 7 fazat e rizgjimit shpirtëror je?
5 shenja që jeni afër rizgjimit tuaj shpirtëror (Pjesa 2)
5 shenja që jeni afër rizgjimit tuaj shpirtëror (Pjesa 1)
Cili është ndryshimi mes rizgjimit shpirtëror dhe ndriçimit të Budës dhe Jezusit?
Publikohen protokollet anti-COVID për ditën e zgjedhjeve, maska e detyrueshme!
Drejtoresha e AKSHI-t: Mos përhapni panik, asnjë e dhënë nuk ruhet në e-Albania!
Vaksinimet, Shqipëria renditet e para lë pas Kroacinë dhe Serbinë!
Skënder Brataj: Pasaporta COVID, jo parakusht për lëvizjen e lirë në BE!
Aeroporti i ri i Vlorës, nënshkruhet marrëveshja!
KQZ: Rezultati për 48 orë, komisionerët nuk do ndalin askënd!
Nis vaksinimi i punonjësve të transportit ajror!
Diana Ziu: “Unë paguhem sa një punëtore që punon në Sheraton”!
Manikyri nuk është vetëm për goca…
DASH-amerikanëve: Shmangini udhëtimet në 80% të vendeve në botë!
Laschet mbështetet nga partia e tij në garën si pasues i Merkel-it!
EMA pritet të vlerësojë vaksinën “Johnson&Johnson”
Meta-Ramës: Unë do të shkoj në shtëpi kur ti të shkosh në psikiatri!
BE-ja përgatit 651 mijë doza të vaksinës Pfizer për Ballkanin Perëndimor
Rama: E prisja që ngjarja në Kavajë të politizohej!
Biden letër Osmanit mbi normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi
Basha: Kavaja ka sjell demokracinë, fitorja nuk ndalohet nga sulmet e bëra!
E qëllimshme ose jo, Kylie Jenner sapo na tregoi trend-in e fundit të rroba banjove!
Dalin prapaskenat, Antonela braktis studion duke qarë dhe zbulon çfarë i bëri Blerimi
Këto yje të famshme nuk shqetësohen aspak për procedurat e bukurisë…
Çmimin si “Praktikuesja më seksi e Yoga-s” e fiton padyshim Nicole Scherzinger!
Zgjidhja perfekte për të larguar fëmijët nga smartphone-t e tyre!
Detaje nga plagosja në Kavajë, autori i dyshuar flet nga arratia (video)
Dilema më e madhe…çfarë të veshim në punë?! Këto fustane janë zgjidhja perfekte!
Gazetarët pa Kufi publikojnë Indeksin e Lirisë së Shtypit, Shqipëria e 83-ta mes 180 vendeve
Pse gratë janë më të tërhequra nga burrat e ‘zymtë’?!