12/2021

Shijojeni natën e fundit të vitit nën shoqërinë e “Last Night”!
Vjen si kurrë më parë emisioni i fundvitit “Surprise”-Part 5
Vjen si kurrë më parë emisioni i fundvitit “Surprise”-Part 4
Vjen si kurrë më parë emisioni i fundvitit “Surprise”-Part 3
Vjen si kurrë më parë emisioni i fundvitit “Surprise”-Part 2
Vjen si kurrë më parë emisioni i fundvitit “Surprise”-Part 1
Ja çfarë i pret shenjat e horoskopit në vitin 2022 sipas Hysgen Dautit!
Këto janë 100 këngët më të mira që na kanë ndjekur gjatë 2021!
Ju njohim me 50 këngët më të mira të huaja të vitit 2021!
Plane për fejesë? Alvisa dhe Bashkimi ‘shuajnë’ kureshtjen për TAR!
Përpos urimit, Kida ka një porosi për ju për vitin 2022!
Përpos urimit, Kida ka një porosi për ju për vitin 2022!
Urimi më i veçantë vjen nga Ylli Limani për vitin 2022!
Urimi më i veçantë vjen nga Ylli Limani për vitin 2022!
Ardit Çuni zbulon detaje nga projekti i tij më i ri muzikor, ku pjesë do të jetë edhe Beniada!
Çiljeta i thotë të gjitha ekskluzivisht për TAR, cilat janë planet e saj televizive?!
Ekskluzivisht për TAR/Bledi Strakosha jep urimin e tij për vitin 2022!
Urimi special nga Elgit Doda për Vitin e Ri: “Sa më shumë pozitivitet në vitin 2022…”
Ekskluzivisht për TAR/Një urim special për Vitin e Ri nga Elvana Gjata!
Ekskluzivisht për TAR/Një urim special për Vitin e Ri nga specialja Elvana Gjata!
Hapi më i madh që e pret Niko Komanin në vitin 2022…
Besa Kokëdhima ka një urim special për të gjithë shqiptarët për vitin 2022!
Urimi i artistit Muma për Vitin e Ri vjen ekskluzivisht për dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
“Sa më shumë muzikë të mirë…” Klajdi Haruni uron të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio!
Urimi i artistit Muma për Vitin e Ri vjen ekskluzivisht për dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
Ekskluzivisht për TAR/Ledri Vula ka një urim special për vitin 2022 për të gjithë ju!
Ekskluzivisht për TAR/Ledri Vula ka një urim special për vitin 2022 për të gjithë ju!
Një urim “plot me dashni” për dëgjuesit e Top Albania Radio nga çifti Dojna Mema dhe Vlashent Sata!
Ekskluzivisht për TAR, Shpat Deda uron të gjithë publikun për vitin 2022!
Ekskluzivisht për TAR, Shpat Deda uron të gjithë publikun për vitin 2022!
Urimi i veçantë për shqiptarët nga këngëtari Alban Ramosaj ekskluzivisht për TAR!
Urimi i veçantë për shqiptarët nga këngëtari Alban Ramosaj ekskluzivisht për TAR!
Urimi special i Fifit për Vitin e Ri për dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
Alban Ramosaj ndan me ndjekësit disa fjalë pas eksperiencës së tij në Festivalin e Këngës!
Ekskluzivisht për TAR/Ardit Çuni tregon si ka qenë ky vit për të dhe gjithashtu planet për vitin 2022!
10 plazhe magjikë që urojmë të vizitoni në vitin 2022!
“Pavarësisht sfidave dhe vështirësive mendoni pozitivisht”, urimi motivues i Aulona Musta për dëgjuesit e Top Albania Radio!
Ekskluzivisht për TAR, Erion Veliaj i thotë të gjitha! Çfarë e pret Tiranën në vitin 2022 dhe cila është dëshira e tij për këtë vit?!
Ekskluzivisht për TAR/Arilena Ara uron të gjithë shqiptarët dhe pret me padurim vitin 2022!