Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

07/2021

Masat anti-COVID, bizneset në Vlorë sërish protestë: Baret të mbyllen në orët e para të mëngjesit!
Bariu që sjell trendin e ri të qethjes së deleve!
IGJEUM jep paralajmërimin, këto janë qarqet më të rrezikuara nga zjarret!
Shtatzënitë e fshehta janë bërë trend! Marina Vjollca nënë për herë të parë?!
Kompania skoceze përdor pijen alkolike si karburant për kamionët e saj!
Orinda Huta: “Nuk kam dashur ta di gjininë e fëmijës…”
Zbuloni yjet që kanë hyrë për herë të parë në “Social Top 5”!
Cila është arsyeja që femrat kanë mustaqe?! Kultura japoneze zbulon sëmundjet në bazë të…
Rriten sërish rastet, nuk raportohet për viktima!
’41-BISS’, zgjatet me 1 vit, izolimi për 4 të burgosur!
Për çfarë mund ta përdorni tjetër prezervativin përveçse si masë mbrojtëse?!
Këto katër arsye do t’ju shtyjnë të putheni më shpesh!
Dokumentari për legjendën Schumacher, Netflix publikon datën e premierës!
Video të inskenuara me shpëtimin e kafshëve, Youtube dhe Tik Tok marrin masa!
Tjetër operacion në Siri, riatdhesohen 5 gra e 14 fëmijë!
Vrau gruan me thikë, 40 vjeçari shqiptar del para gjykatës!
Lei Kraja shpreh se është “pro-Rama”, shokon me deklaratën: “Më pëlqen!”
Shefi ka vrarë nepunësin e tij gjatë orarit të punës…
“Një burrë vret veten, dhe largohet nga vendngjarja!”
Infermieri shpërthen ndaj atyre që janë kundër vaksinimit: “Kur t’ju vendos në intubim do e bëj me kënaqësi”…
“Ai që ha gjëra të thata përditë, brenda vitit ka për t’u bërë me gastrit.”
Paneli i Propagandës diskutojnë për bashkëjetesën në komunitet…
Kanotieren e vendosni brenda apo jashtë brekëve?!
Majmunët pushtojnë rrugët e Tailandës dhe arsyeja do t’ju befasojë!
Rubrika “Pse?”, “Pse themi që do të kemi fat nëse na bie glasa e zogut në kokë?!”
BE gjobit me shifrën marramendëse “Amazon”!
Ja cilat janë 5 pikat kyçe për një lidhje të shëndetshme!
“How to become a Tyrant” rregulla sarkastike për t’u bërë Tiran, dhe secili prej nesh mund të bëhet i tillë. Kritikë.
Pasi fitoi betejën ligjore ndaj Brad Pitt, Angelina Jolie bën një tur nëpër Europë!
Po këtë herë çfarë bëri?! Kim Kardashian merr paralajmërim…
Blen shtëpi të re dhe gjen armë brenda! “Alo policia! Jam një qytetar i ndershëm”/ Historia e padëgjuar në Tiranë dhe reagimi epik.
HistoGri – Historia misterioze dhe dramatike e Marlon Brando!
Prisni se vera nuk ka mbaruar ende! Dafina do të bashkojë forcat me këtë reper shumë të njohur
Paralajmërimi i “frikshëm” i OBSH: Nëse nuk e mposhtim Covid-19, mund të krijohen mutacione më të rrezikshme!
Le të ndalemi një moment te paraqitja e Jared Leto-s në filmin “House of Gucci”!
Ish-kokurrentja e “Për’Puthen” tregon për lidhjen e saj më të re!
SHBA rekomandon vaksinimin kundër COVID-19 të grave shtatzëna!
“I kanë zhdukur ndihmat tona me qëllim që të thuhet se Kosova nuk ka ndihmuar Shqipërinë”, Morena Taraku reagon ashpër ndaj Edi Ramës
Disa nga restorantet më të mira në Londër!