A Live Night
Elhaida Dani na rrëfen vitin që i ndryshoi jetën jo vetëm në karrierë!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe…

“Publiku italian nuk më donte”, Elhaida Dani rrëfen eksperiencën në ‘The Voice of Italy’!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe…

Elhaida për fitoren në Top Fest: “Më ka sjellë me këmbë në tokë…”

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe…

“I thashë vetes nuk do dal më në skenë”, momenti më i vështirë i Elhaidës nga refuzimi i parë!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe…

Elhaida Dani na zbulon herën e parë kur u ngjit në skenë dhe pagesën modeste që e mban mend dhe sot!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe…

“Nuk e flisja hapur…” Elhaida Dani rrëfen për fëmijërinë e saj dhe momentet e para kur nisi të merrej me muzikë!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe…

Ju zbulojmë disa nga hitet që Elhaida Dani do të performojë në “A Live Night”!

Elhaida Dani është një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar…

Elhaida Dani, artistja që do të ndjekim këtë javë në “A Live Night”!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar…

Gjithçka që këndoi Ledri Vula sot në “A Live Night”!

Një artist me kuptimin e plotë të fjalës ishte i ftuar në episodin e sotëm…

Ledri Vula ka një këshillë për artistët e rinj!

Ledri Vula, një artist shumë i dashur për publikun, ishte i ftuar në këtë episod…

Ledri Vula flet për raportin me Sarën dhe na emocionon të gjithëve!

Një artist me kuptimin e plotë të fjalës, Ledri Vula, ishte i ftuar në këtë…

“10/10”, një album shumë i rëndësishëm për Ledrin sepse…

I ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte artisti shumë i dashur dhe…

Ledri Vula zbulon imperfeksionet e tij në “A Live Night”!

Ledri Vula ishte i ftuar në këtë episod të “A Live Night” në një intervistë…

Ledri Vula kujton emocionet e “Top Fest” në “A Live Night”!

Në këtë episod të “A Live Night” ishte i ftuar Ledri Vula, një artist me…

Cili ka qenë çelësi i suksesit të Ledrit?!

Ky episod i “A Live Night” mirëpriti artistin e dashur Ledri Vula, në një intervistë…

Të jesh këngëtar solo, Ledri Vula rrëfen vështirësitë dhe emocionet pas largimit nga “Skillz”!

I ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte Ledri Vula në një rrëfim…

Ledri Vula rrëfen hapat e parë në muzikë në “A Live Night”!

Ledri Vula ishte artisti i ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night” për…

Ledri Vula rrëfen detaje nga fëmijëria e tij në “A Live Night”!

I ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artist shumë i dashur…

Paragjykohet se është lidhur për para, 23-vjeçarja tregon se është e dashuruar me 56-vjeçarin!

Një grua 23-vjeçare që jeton me të fejuarin e saj, i cili është 33 vite…

Të pathënat që do të dëgjoni këtë javë në “A Live Night” nga Ledri Vula…

“A Live Night” është prodhimi më i ri në Top Channel që padyshim është një…

Konfirmohet një tjetër artiste që i bashkohet “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri në Top Channel që padyshim është një…

Hitet që performoi në ‘A Live Night’ Alban Skënderaj!

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Alban Skënderaj: “Naivët e shohin artistin si një njeri të realizuar…”

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Momenti më i vështirë dhe ai më i bukur në jetën e Albanit kanë ndodhur në të njëjtën kohë!

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Pse nuk kthehet në ‘Albanin e këngëve të vjetra’? Artisti e ka një përgjigje!

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Alban Skënderaj për Miriamin: “Dashuri me shikim të parë, i jam shumë mirënjohës!”

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Çfarë ndodhi me Albanin pas suksesit në Top Fest?

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Dikush i ka ndryshuar jetën Alban Skënderaj dhe ju as nuk e mendoni se kush është!

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

“Familja nuk e dinte ku isha…” Alban Skënderaj zbulon historinë që i ndryshoi jetën!

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Fëmijëria dhe familja, Alban Skënderaj në një rrëfim si kurrë më parë në ‘A Live Night’!

‘A Live Night’ erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të…

Ju zbulojmë disa nga hitet që Alban Skënderaj do të performojë në “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri i Top Channel, Top Albania Radio dhe…

Alban Skënderaj në një rrëfim ekskluziv këtë të shtunë në ‘A Live Night’!

‘A Live Night’ është prodhimi më i ri në Top Channel që padyshim është një…

Çfarë këndoi Besa Kokëdhima sot në “A Live Night”?!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste me kuptimin e…

Çfarë do t’i thoshte Besa Kokëdhima vetes së saj 16-vjeçare?! Ja si përgjigjet artistja në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte Besa Kokëdhima në një nga…

Një artist i vërtetë duhet të përdorë zërin e tij për kauza sociale, Besa Kokëdhima jep mesazhin e fortë në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte Besa Kokëdhima. Në një intervistë…

Si e mori vendimin për t’u zhvendosur në Francë?! Besa Kokëdhima zbulon gjithçka në “A Live Night”!

Besa Kokëdhima ishte e ftuar në episodin e sotëm të “A Live Night” në një…

Pesha e mbiemrit dhe familjes në jetën e Besa Kokëdhimës…

“A Live Night” vjen edhe sot me një episod shumë dinamik, me të ftuar artisten…

Çfarë është sukses për Besa Kokëdhimën?! Artistja rrëfen gjithçka në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte Besa Kokëdhima në një nga…

Top Fest dhe The Voice parë nga sytë e Besa Kokëdhimës në “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte Besa Kokëdhima në një intervistë…